Anlatsın
Giriş
Ak Gıda
Ak Gıda

Ak Gıda

Ak Gıda

Biz Kimiz?


Ak Gıda, dünyanın en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi Groupe Lactalis bünyesinde yer alan Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri üretim şirketidir.


Ak Gıda, Sakarya (Pamukova), Karaman, Lüleburgaz, Kahramanmaraş ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan 6 üretim tesisinde, Türkiye’nin dört bir yanından topladığı sütleri işleyerek doğal ve lezzetli bir şekilde sunuyor.


President, Galbani, Parmalat gibi uluslararası markalarıyla bilinen ve Avrupa’nın bir numaralı süt toplayıcısı olan Groupe Lactalis, 2015 yılında Ak Gıda’yı bünyesine katmıştır. Grubun Avrupa’da yer alan markaları arasında İçim, 3. en büyük markadır.

Real Taste of Internship

Ak Gıda, iş hayatına başlangıçta sana hayat boyu eşlik edecek lezzet dolu bir kariyer deneyimi için "Real Taste of Internship" programına bekliyor.


Bu programda; İçim ve President markalı ürünlerimizin üretilmesinden, lojistiğine, satışından, pazarlamasına kadar ilgi alanına göre belirlediğin bir fonksiyonda 3 aylık proje yönetimi seni bekliyor. 


Bu yeni mücadelenin bir parçası olmak, Ak Gıda’nın glokal dünyasında uzmanlaşmak ve kariyerine lezzet katmaya varım diyorsan, çevik ol ve hadi hemen başvur!

Real Taste of Food Engineering

Ak Gıda’nın glocal yaklaşımı doğrultusunda yürüttüğü Real Taste of Food Engineering programı ile Fransa’nın en prestijli okullarından ESA Ecole Superieur d’Agriculture’da gıda alanında 2,5 yıla varan yüksek lisans eğitimi almaya var mısın? Grup Lactalis’in tüm Fransa’ya yayılmış üretim tesislerinde aynı zamanda staj deneyimi kazanmak da mümkün. Tüm masraflarını Ak Gıda’nın karşıladığı bu program tam sana göre!

Sales Trainee

Ak Gıda, iş hayatına başlangıçta sana hayat boyu eşlik edecek lezzet dolu bir kariyer deneyimi için "Sales Trainee" programına bekliyor. Geleceğin satış lideri olmaya ne dersin?


Bu maceranın bir parçası olmak, Ak Gıda’nın glokal dünyasında uzmanlaşmak ve kariyerine lezzet katmaya varım diyorsan, çevik ol ve hadi hemen başvur!

Ar-Ge Proje Yarışması


Yarışmamıza, peynir, süt, fermente (yoğurt, ayran, kefir gibi) ürün kategorilerinde yeni tüketiciler kazanmayı ve farklı kullanım alanları yaratmayı amaçlayan yenilikçi ve fonksiyonel bir süt veya süt ürünü fikri ile başvurabilirsin. Bu ürün için tasarlayacağın yenilikçi bir ambalaj ve reklam filmi ile de fark yaratmanı bekliyoruz. 😉


Yarışmamızda, tüm yaş grubundan tüketiciye hitap edebilecek, fonksiyonel faydayı (bağışıklık sistemini güçlendirici, antioksidan, vitamin kaynağı, mineralce zenginleştirilmiş, yüksek protein vb.) ön plana çıkaran, inovatif ve endüstriyel olarak uygulanabilecek bir ürün geliştirilmesi istenmektedir.


Geliştireceğin ürünün fark yaratan sıra dışı özelliğini (tat, koku, görsel, tekstür vb.) ön plana çıkararak yarışmaya başvurabilirsin.

“İçim’de Bir Fikir Var!” diyorsan; 2 kişilik takımını kur, özgün fikrini paylaş! Bol şans! 😊

87 soruya 122 cevap verildi.