Anlatsın
Giriş
ATP
ATP

ATP

ATP

ATP Hakkında

ATP olarak 800’den fazla kurumsal müşterimize, kritik iş süreçlerine yönelik kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri geliştiriyoruz. Sürekli gelişim ve dönüşüm üzerine kurgulanmış sürdürülebilir organizasyon yapımızla kurumsal şirketlerin gerçek potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Sahip olduğumuz yenilikçi teknolojiler, yetkin ekip ve dikey uzmanlıklarla müşterilerimize esneklik, çeviklik ve rekabet avantajı kazandırıyoruz.

Markalarımız


ATP Zenia: konuk ağırlama sektörü için teknoloji çözümleri geliştiriyor. Restoran POS, kiosk, restoran yönetimi ve çok kanallı sipariş yönetimi çözümleriyle restoranınızın ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri uçtan uca sunuyor.


ATP Tradesoft: servis odaklı mimarisiyle finans sektörüne özel çok katmanlı, esnek ve ölçeklenebilir platformlar geliştiriyor. Aracı kurum, fon ve portföy yazılımlarındaki kapsamlı teknik yetkinliği, dikey uzmanlığı ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörün dönüşümüne öncülük ediyor.


ATP Digital: Akıllı iş uygulamaları, şirketlere özel çözümler ve yeni nesil bulut teknolojileriyle dijital iş süreçlerine destek olur. ATP Dijital’in güçlü iş ortakları, dikey uzmanlığı ve teknik yetkinliğiyle değişimin risklerini fırsata dönüştürür


ATP GreenX: yeşil enerji ve karbon sertifikalarının ticaretini kolaylaştıran yenilikçi bir platform sunar.

ATP Kültürü

Sahip olduğumuz teknoloji ve paydaşlarla kurumların daha esnek, çevik ve yenilikçi olmalarına, gerçek anlamda değer üretmelerine ve daha rekabetçi olmalarına yardımcı oluyoruz.


Bizi ekip olarak tanımlayan değerlerimizden; yenilikçilik, sorumluluk, sürdürülebilir gelişim ve proaktif iletişimden hiçbir koşulda taviz vermiyoruz.

ATP’de Kariyer

ATPlilerin yetkinliklerine ve yeteneklerine uygun olacak şekilde kariyer haritasını tasarlıyoruz. Her zaman değişimi ve gelişimi odağımıza alarak, çalışanlarımızın hem teknik hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlamak en büyük önceliğimiz.


Adil, şeffaf, eşitlikçi, kapsayıcı ve çeşitlilikten beslenen bir kurum kültürü oluşturmak için benimsediğimiz İnsan Hakları, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politikamız tüm çalışanlarımız için bağlayıcı bir nitelik taşıyor. Birbirimizden öğrendiklerimizle gelişiyor, kendisine en uygun iş alanında ilerlemeye ve becerilerini geliştirmeye istekli arkadaşlarımızı destekliyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için en etkin çözümleri, ürün ve hizmetleri tasarlamak için, ekip ruhumuzdan ve farklılıklarımızdan güç alıyoruz.

Core Talent Genç Yetenek Programı

Core Talent Genç Yetenek Programımız ile yeni mezun, üniversite 3. Veya 4. Sınıf mühendislik veya Matematik/İstatistik gibi sayısal bölümlerinde okuyan genç yeteneklerimiz, 9 ay boyunca yeni ve gerçek projelerde çalışma ve deneyimli mentörlerle potansiyelini keşfetme fırsatı yakalamaktalar. 2016'dan bu yana süregelen programımız kapsamında, 87 yetenekli genç profesyonel ekibimize katıldı; bunların 22'si ATP, Tıkla Gelsin ve fiyuu şirketlerimizde tam zamanlı pozisyonlar elde etti. 2024 yılı itibariyle de programımıza hız kesmeden devam etmeyi planlamaktayız.

ATP’de Sosyal Hayat

2023 ve 2024 yıllarında üst üste Great Place To Work sertifikası alarak Türkiye’nin en iyi işverenler arasında yerimizi aldık. Çalışanlarımıza verdiğimiz değeri sosyal olanaklarımızla da yansıtıyoruz. Ataflex esnek yan hak uygulaması ile yan hak sürecimizi dijital olarak esnek bir şekilde yönetiyoruz. Uzaktan / hibrit çalışma modellerimizle çalışanlarımızın iş-özel yaşam dengesine katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda online da veya fiziki olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz ile birlikte eğleniyoruz.

5 soruya 6 cevap verildi.