Intertech
Intertech

Intertech

Intertech Hakkında

Intertech, finans ve bankacılık sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözümlerle, Türkiye’de ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında yerini almıştır. Intertech, 36 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış 1300’ün üzerindeki teknik kadrosuyla ürettiği 100’den fazla ürünü, başta Türkiye olmak üzere, Avrupa ve MEA bölgesindeki 11 ayrı ülkede 49 finansal kurumda kullanılmaktadır. Ayrıca Intertech, Nisan 2013’ten bu yana Gartner Vendor List’te yer almaktadır. Bir finansal kurumun ihtiyaç duyabileceği tüm ürün ve hizmetler, Intertech tarafından uçtan uca tek başına sağlanabilmektedir.

Intertech Kültürü

Geçmişten günümüze; Intertech her zaman odağına “insan”ı alan bir kurum olmaya devam ediyor. Radikal şeffaflık mottomuzla, bugünün dünden ve yarının da bugünden daha iyi olacağına dair inancımız ile adımlar atıyoruz. Intertech çalışma kültürünün temelinde şeffaflık, sürekli iyileştirme ve kendi kendine organize olabilen otonom takımlarımız yer alıyor. Ürün ailelerinin bir arada bulunduğu “Garaj” adını verdiğimiz yapılarda takımlarımız bir yöneticiye ihtiyaç duymadan kendi kendilerine organize olarak çalışmaya devam ediyor. Garaj genelinde demokratik yöntemlerle seçilen ve yetkilendirilmiş sanal organlar, etkin bir karar alma, işbirliği ve öğrenme ortamı yaratmada önemli bir alan sağlıyor.

Intertech'te Kariyer

Intertech’de kariyer ve gelişim yolculuğu hiç bitmez!


Bu yolculukta Intertechlilerin yetkinliklerine ve kabiliyetlerine uygun bir kariyer haritası oluşturulmaktadır. Intertechlilerin kariyer yolunu yetenekleriyle şekillendirirken, adaylarımızı da yeteneklerini kullanabilecekleri pozisyonlarda değerlendirmekteyiz. Şirketimizde Intertechlilerin performansı ve deneyimi baz alarak performans sistemi ve inter-Akademimiz tarafından atanan eğitimler ile birlikte Intertechlilerin bir kariyer gelişim modeli oluşturulur. Yatkın olduğu ve öğrenmek istediği alanlar doğrultusunda eğitim takvimi oluşturularak, Intertechlilerin her daim gelişimine destek verilir.

73 soruya 63 cevap verildi.