Anlatsın
Giriş
Mercedes-Benz Türk
Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk

Otomotiv·7.0K Takipçi

PEP + Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

Mühendislik fakültesinde lisans son sınıf öğrencisiysen ve 7+1 programlarda eğitim görüyorsan, Aksaray Kamyon Fabrikamızdaki PEP+ tam sana göre!

Başvuru süresi doldu
Tür
İş İlanı
Son Başvuru Tarihi
01.05.2024 12:48
Çalışma Türü
Tam Zamanlı
Deneyim
Stajyer


Hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yaptığımız Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikamızda ekiplerimize katılarak projelerimizde aktif rol alacak, aşağıdaki koşulları sağlayan öğrenciler arıyoruz!

Aradığımız Nitelikler

• Mühendislik branşlarında (Makine, Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Endüstri, Otomotiv, Bilgisayar) işyeri eğitimi zorunluluğu bulunan bir üniversitede, 7+1 lisans programlarına devam eden,

• Başvuru tarihi itibariyle 4 Yıllık üniversitelerin 7. Döneminde okuyan ve alttan dersi olmayan,

• Ürün ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden,

• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen,

• Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olmak


PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programımız. Bu programda yer alarak; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşuluyla şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev alabilirsin. Program; 2024-2025 Güz Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacak ve aramıza katılacak stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır.


Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımımız, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturuyor.

İlgili Konular