Unilever
Unilever

Unilever

Unilever

FMCG·5.5K Takipçi

Biz Kimiz?

Dünya çapında 127.000 çalışanı, 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası ve dünyanın dört bir yanında binlerce hissedarı olan %100 halka açık, şeffaf, uluslararası ve Hollanda-İngiliz menşeli bir şirketiz. Türkiye’de 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. 5000'den fazla mesai arkadaşımızla Türkiye’deki ürünlerimizin 90%’ından fazlasını yine Türkiye’deki fabrikalarımızda üretiyoruz. Konya, Çorlu ve Tuzla'da üretilen ürünlerimizi 32 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine de değer sağlıyoruz.

Amacımız

Ölçeğimizi iyilik için kullanarak sürdürülebilir bir yaşamı mümkün kılıyoruz: Ambalajlarımızın %21'i geri dönüştürülmüş plastikten yapılırken, portföyümüzün %48'i pozitif beslenme sağlıyor ve şirketimiz sağlık ve refah programlarıyla 667 milyon insana ulaşıyor. 

Dünyanın en tanınmış şirketlerinden biri olarak tüm kariyer seviyelerinde en iyi yetenekleri çekmeyi hedefliyoruz. Destekleyici ve kapsayıcı ortamımız, sana en uygun olan rolde öğrenmeni, gelişmeni sağlayarak en iyi versiyonuna ulaşmana yardımcı olur. Unilever, gerçek benliğini işine yansıtabileceğin ve yaptığın işten gerçekten gurur duyabileceğin yerdir. 

U-House

U-House'u tasarlarken amacımız zorunlu olarak gelinen bir “ofis” yaratmaktansa herkesin çalışmak, dinlemek, birlikte üretmek ve kutlamak için gelmek isteyeceği bir cazibe merkezi yaratmaktı. Ortak çalışma alanlarımızdaki iş birliği yapma, yenilikçi olma ve kutlama kültürümüzü besleme fırsatlarından da yararlanmaya devam edebileceğimiz bir model olarak U-House yapısını oluşturduk.


Farklı çalışma modellerine imkan sunan ve esnek ihtiyaçlara yanıt veren çalışma & yaşam alanımız U-House, global ofis projelerinin tanıtıldığı dünyanın en prestijli ve popüler ofis tasarım platformu olan Office Snapshots’ın “2023’ün En Popüler Ofisleri” listesinde yer aldı.

Unilever Future Leaders Programme (UFLP)

UFLP yeni mezunlar ve maksimum 2 yıl deneyimliler için eğitimler ve rotasyonlarla profesyonel gelişim imkanı sunan, toplam 3 yıl süren bir lider yetiştirme programıdır.

 

UFLP ile;

- Olumlu etki yaratmak için kendini güçlendirebilir, amacını eyleme dökebilirsin.

- Farklı ama benzer düşünen insanlarla tanışabilir, farklılıklardan uyum yakalayan bir ekiple çalışabilirsin.

- Merak, açık fikirlilik ve bakış açını profesyonel iş dünyasına taşıyabilirsin.

- Eğitimler, mentorluk çalışmaları ve kariyer gelişimiyle birlikte

kendinin en iyi haline dönüşebilirsin.

GenNext

GenNext, lisans 3. ve 4. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf olan üniversite öğrencilerine yönelik uzun dönem staj programıdır.

 

GenNext ile;

  • Kariyerine güçlü bir başlangıç yapabilirsin.
  • Kariyerini şekillendirmek istediğin fonksiyonla ilgili bilgi sahibi olabilirsin.
  • Ekibinle birlikte gerçek bir iş ve proje yönetimi deneyimi kazanabilirsin.
  • Mentorluk ve gelişim imkanları sağlayacak ekiplerle çalışma fırsatı bulabilirsin.

Landmarklarımız


Genç yeteneklerle bir araya gelmeyi çok seviyoruz!

Yıl boyunca düzenlediğimiz ve Landmark adını verdiğimiz kariyer etkinliklerini inceleyebilir, kendine en uygun bulduğun etkinliğe başvurunu gerçekleştirerek gerçek bir Unilever deneyimi yaşama şansını yakalayabilirsin.


Daha fazla bilgi için lütfen Landmark sayfamızı ziyaret edin!

Kariyer Fırsatlarımız

Unilever'de, iş unvanından çok daha fazlasısın! Burada, en tutkulu olduğun yönünü ortaya çıkarabilir, dünyamız ve toplum için gerçek bir etki yaratmak hedefiyle harekete geçebilirsin. 

Unilever’de genç yetenekleri iş dünyasına hazırlayacak farklı programlara dahil olabilirsin. Bu sayede sürdürülebilir, etik, amaç odaklı ve güçlü markalarıyla başarılı iş sonuçları ortaya koyan bir şirkette kariyerine başlayabilir; olumlu bir değişimin parçası olabilirsin. 

Yeni roller ve programlardan haberdar olmak, güncellemeler ve ilgili içerikler hakkında haber almak için Unilever yetenek topluluğumuzun bir parçası ol!

Unilever Yetenek Topluluğu'na şimdi katılın!

230 soruya 277 cevap verildi.