Anlatsın
Giriş
BATTERY Staj Programı
BATTERY Staj Programı

BATTERY Staj Programı

BATTERY Staj Programı

BAT Türkiye·2.7K Takipçi

BATTERY Staj Programı

Biz, stajyerlerimize geleceğin çalışanları gözüyle bakıyoruz. Bu nedenle, BATTERY staj programımızı üniversite öğrencilerine gerçek bir BAT deneyimi yaşatmaya yönelik tasarladık.

BATTERY 18 yaşını aşmış üniversite öğrencilerine bizi yakından tanıma ve değerlendirme fırsatı sağlarken; bizlere de onları tanımanın yanı sıra potansiyellerini gerçek işler ve projeler üzerinde görme şansı sağlaması açısından benzersiz bir fırsat...

Staj dönemlerimizin süreleri işimizin ihtiyaçlarına göre farklılık gösteriyor. Stajın ister kısa dönem, ister uzun dönem olsun; mutlaka gerçek işler ve projeler üzerine olması sağlıyoruz.

Yaz Stajı

Yaz dönemi staj programımız; genellikle Haziran-Eylül ayları arasında, 2 veya 3 ay süreli kısa dönem projeleri içeriyor. Üniversite 3-4. sınıflar ile master öğrencileri bu programa başvurabiliyor. Başvurular, Mart ve Mayıs ayları arasında BAT Careers web sitesi üzerinden yapılıyor.


Uzun Dönemli Staj

Uzun dönemli staj programımız; 3 ila 6 ay süreli uzun dönem projeleri kapsıyor. 3. veya 4. sınıf lisans öğrencileri ve master öğrencileri bu programa başvurabiliyorlar. Başvurular yıl boyunca ihtiyaçlar doğrultusunda açılıyor ve BAT Careers web sitesi üzerinden yapılıyor.

Siz de farkınızı ortaya koymak ve gerçek bir iş deneyimine sahip olmak istiyorsanız BATTERY programı tam size göre!

Başvurularımız başladığında haberdar olmak için sosyal medya kariyer hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hemen Başvur! 👇

Açık ilanlara ulaşmak için Buraya Tıkla.

14 soruya 33 cevap verildi.