Anlatsın
Giriş
BAT Türkiye
BAT Türkiye

BAT Türkiye

BAT Türkiye

FMCG·3.3K Takipçi

BAT - Biz Kimiz?

BAT olarak, ETHOS değer ve hedeflerimizle uyumlu bir şekilde Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) inşa ediyoruz!


Çalışanlarımıza kapsayıcı ve cazip bir kültürle beraber yenilikçi bir çalışma ortamı sunuyoruz. Hızlı değişen dünyaya uyum sağlamakla kalmıyoruz, değişimin kendisine öncülük ediyoruz. Kültürümüz sürekli öğrenme, gelişme ve büyük yenilikler yaratma temeline dayanıyor.


Biz, 200’den fazla uluslararası markaya sahip ve dünya genelinde 52.000’den fazla çalışanı olan, alanında lider global bir çok-kategorili tüketici ürünleri firmasıyız.


Aslında uzun süredir buralardayız – 1902’den beri.


Günde 150 milyondan fazla tüketici etkileşimi olan ve 175 global markette 11 milyondan fazla satış noktasına dağıtım yapan sayılı tüketici ürünleri firmalarından biriyiz.

Dünya Sahnesinde Kendini Göster!

Biz, çalışanlarına dünyanın 6 kıtasında fırsatlar sunan global bir şirketiz. BAT’de çalışmak dünya sahnesinde fark yaratmak, kariyer yolculuğunda eşsiz deneyimler elde etmek demek.


Türkiye maceramız 2002 senesinde başladı ve çeşitli başarılarla devam etti. Şu an BAT Türkiye olarak; Türkiye, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Bölgesi’nden sorumluyuz.


Her gün dünyanın dört bir köşesinde milyonlarca tüketicinin hayatına dokunuyoruz. Geniş kapsamlı projelerde sınır tanımayan ekipler olarak beraber çalışıyoruz, birlikte üretiyoruz ve sınırlarımızı hep birlikte zorluyor, beraber gelişiyoruz. Bilgilerimizi ve fikirlerimizi birbirimizle paylaşarak güçlenerek büyüyoruz.

BAT Global Graduate Programı

BAT'de sınırların önemi yok. Nerede olduğumuz fark etmez, biz tek bir takımız.


Sen de merak ve azmi paylaşan bu global ağın bir parçası olmaya ne dersin?


Sonsuz öğrenme fırsatları, uluslarası deneyimler, fonksiyonlar arası geçiş ve birinci günden itibaren gerçek bir çalışma deneyimi sunan 18 aylık Global Graduate Programı’nda ilham verici bir yolculuğa başlamanın tam zamanı. Dünyanın dört bir yanından akran ve uzman meslektaşlarınla çalışacak ve yeni fikirler üretmek için destekleneceksin.


İnovasyon ve yeni fikirleri devamlı teşvik eden iş ortamımızı senin eşsiz yeteneklerinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. BAT’de geleceğin global liderlerini yetiştiriyoruz.


Gerçek potansiyelini ortaya çıkarabileceğin bir kariyere başlamak için bir tercih yap ve Değişim yarat (Be The Change) !

BATTERY Staj Programı

Kapsayıcı ve kucaklayıcı bir ortamda birinci günden itibaren gerçek sorumluluklar aldığın, sınırsız öğrenme ve gelişim dolu eşsiz bir deneyime hazır mısın?


Sorumluluk almaya istekli, işimize yeni fikirler ve bakış açıları getirebilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz!


Bu staj programı boyunca farklı kültürlerden gelen liderlerle çalışma şansı yakalayacaksın. Kariyer yolculuğun için gerekli birçok bilgiyi öğrenecek ve öğrendiğin teknikleri yerinde uygulama fırsatı bulacaksın.


Ama en önemlisi, bu staj programı sana harika bir kültürün içinde gerçek anlamda profesyonel bir iş deneyimi sunacak ve bu, olağanüstü bir geleceğin başlangıç noktası olacak.

115 soruya 147 cevap verildi.